Montaż, demontaż i serwis autoalarmów

Oferujemy autoalarmy z atestami i homologacją, w różnych konfiguracjach sprzętowych i funkcjonalnych. Od systemów podstawoych t.j. zabezpieczenie dzrzwi, bagażnika, pokrywy silnika na otwieranie, sygnalizację dodatkową syreną i światłami sterowane pilotem, przez systemy wzbogacone o dodatkowe czujniki zabezpieczające:
- wnętrze pojazdu w przypadku (czujniki ultradźwiękowe, mikrofalowe )
- pojazd w przypadku potrącenia na parkingu (czujnik wstrząsowy, udarowy)
- przed holowaniem, zdjęciem kół lub bagażnika (czujnik położenia, przechyłu)

System alarmowy może dodatkowo
- Sterować centralnym zamkiem t.j. zamykać, otwierać drzwi przy włączaniu i wyłączaniu systemu, ryglować drzwi w czasie jazdy aby uniknąć przedostania się do środka napastnika.
- Domykać szyby i szyberdach jeżeli o ich zamknięciu zapomnimy.
- Otwierać bagażnik.
- Blokować zapłon(możliwość uruchomienia silnika) podczas czuwania

Systemy specjalistyczne mogą
- Obsługiwać zdalne uruchamianie silnika
- Informować na odległość przez pager lub telefon GSM o stanie systemu np. włączenie alarmu, alarmowanie, naruszenie stref
- Lokalizować położenie samochodu na podstawie lokalizacji sieciowej GSM (informacja o położeniu przekazywana jest jako SMS lub mapka MMS na telefon komórkowy) SYSTEM ALBATROS. Istieje możliwość zatrzymania auta lub uniemożliwić jego uruchomienie.

Do najnowszych modeli samochodów przeznaczone są autoalarmy współpracujące z systemami elektronicznymi magistrali cyfrowej CAN. Montaż z minimalną ingerencją w sieć elektroniczną zapewnia bezawaryjną pracę i obsługę przez fabrycznego pilota.